UČLANI SE

KAKO POSTATI ČLAN  HPD ZAPREŠIĆ ?

Ako se želite priključiti veseloj ekipi u druženju i zdravom načinu života u planinama diljem Hrvatske, pa i šire, najbolji korak da to učinite je da postanete član našeg planinarskog društva. Ukoliko se odlučite učlaniti u naše planinarsko društvo dođite na sastanak svaki četvrtak  u 19,30 sati  u prostorije Društva , Zaprešić,  Trg žrtava fašizma 17/2, te ponesite fotografiju  (kao za osobnu iskaznicu), popunite pristupnicu i uplatite godišnju članarinu ovisno o statusu:

– umirovljenici: 50,00  Kn

– djeca i mladež do završetka redovnog školovanja,  uključujući fakultet: 30,00 Kn

– seniori: 80,00 Kn

– iskaznica: 10,00 Kn

GODIŠNJA ČLANSKA MARKICA VRIJEDI OD 01.01.- 31.12. TEKUĆE GODINE

Učlanjenjem u HPD postajete i član HPS te dobivate iskaznicu sa markicom kojom ostvarujete određene pogodnosti i to:

– popust od 50 % u cijeni  noćenja u planinarskim domovima u Hrvatskoj i Sloveniji i dijelu BiH, te zemljama članicama UIAA (npr. Austrija ,popusti u cijenama ulaznica  u nacionalne parkove Paklenica, Risnjak i Sjeverni Velebit

– osiguranje za posljedice nesretnog slučaja prilikom planinarenja (smrt i invaliditet)

– popust u nekim trgovinama planinarske opreme

– popust pri kupnji planinarske literature u sjedištu HPS

– kao član možete koristiti planinarsku opremu Društva